Apie mus

RUMA pagrindinė kompetencija yra nekilnojamojo turto projektų valdymas. Būdami integruotos statybos projekto komandos nariu mes veikiame kitaip: norėdami sukurti klientui vertę mes aktyviai dalyvaujame projekte nuo jo planavimo (projektavimo) stadijos.

RUMA paslaugos remiasi Lean Construction ir Integrated Project Delivery (IPD) principais.

IPD apjungia statytoją, architektą ir statybos generalinį rangovą bendram tikslui: pastatyti optimaliai suprojektuotą statinį už pagrįstai žemą kainą, eliminuojant švaistymus, pagerinant kokybę ir laiku.

IPD koncepcija siekia susieti projektavimą su statybos biudžetu pasirenkant tinkamus projektinius sprendinius, medžiagas ir technologijas. Siekdami išvengti klaidų ir priimti teisingus sprendinius kiekvienai statybos projekto daliai, mes taip pat įtraukiame galutinius vartotojus, tiekėjus, subrangovus nuo planavimo (projektavimo) proceso pradžios. Dirbdami kartu mes galime išanalizuoti keletą projektavimo sprendinių galimybių ir priimti sprendimus, paremtus verte, o ne (išimtinai) mažiausia kaina.

IPD komandos darbo rezultatas yra suprojektuoti, pastatyti ir eksploatuoti statinį kaip įmanoma efektyviau. Integruotas projekto įgyvendinimas sustiprina visos komandos supratimą apie savininko (statytojo) trokštamą rezultatą, pagerina komandos sugebėjimus valdyti biudžeto kaštus ir padidina tikimybę pasiekti projekto tikslus, įskaitant terminus, kokybę ir statinio priežiūrą po statybos.

Projektuotojai (architektai) taip pat gauna naudą dėl ankstyvo RUMA indėlio planavimo (projektavimo) stadijoje. Projektinius sprendinius atspindintys statybos kaštų įvertinimai leidžia viską planuoti lengviau ir efektyviau. Su projektavimu susijusių klausimų išsprendimas iki statybos darbų leidžia išvengti perprojektavimo būtinybės statybos metu ir su tuo susijusių vėlavimų bei išlaidų.

Tikra statybos kaina nėra žemiausia neefektyvaus projekto kaina, bet žemiausia reali statybos kaina, remiantis optimaliu projektu!